Vakgroepen Faculteit Ingenieurswetenschappen

Vakgroepen

Architectonische Ingenieurswetenschappen (ARCH)

Locatie : gebouw K, 1e verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/ARCH/

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Ine Wouters
Tel: 02/629.37.96, e-mail: Ine.Wouters@vub.ac.be 
Secretariaat: Mevr. Katja Bosman
Tel: 02/629.28.40, e-mail: Katja.Bosman@vub.ac.be

Chemische Ingenieurstechnieken en Industriële Scheikunde (CHIS)

Locatie: gebouw G, 5e verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/CHIS/

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Gert Desmet
Tel:02/629.32.51, e-mail: gedesmet@vub.ac.be
Secretariaat: Mevr. Sarah De Greef
Tel: 02/629.33.42, e-mail: Sarah.Degreef@vub.ac.be

Elektriciteit (ELEC)

Locatie: gebouw K, 6e verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/ELEC/

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Johan Schoukens
Tel: 02/629.29.44, e-mail: Johan.Schoukens@vub.ac.be
Secretariaat: 
Mevr. Bea Huygen
Tel: 02/629.29.47, e-mail: bhuygen@vub.ac.be
Mevr. Ann Pintelon
Tel: 02/629.27.67, e-mail: Ann.Pintelon@vub.ac.be

Elektrotechniek en Energietechniek (ETEC)

Locatie : gebouw Z, 1ste verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/ETEC/

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Philippe Lataire
Tel: 02/629.28.02, e-mail: plataire@vub.ac.be
Secretariaat:   
Mevr. Elisabeth Leloup
Tel: 02/629.28.04, e-mail: eleloup@vub.ac.be

Elektronica en Informatica (ETRO)

Locatie : gebouw K : 4e en 5e verdieping en gebouw Ke
Website: http://www.etro.vub.ac.be

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Roger Vounckx
Tel: 02/629.29.63, e-mail: rvounckx@vub.ac.be
Secretariaat:  
Mevr. Karin De Bruyn (onderzoek)
Tel: 02/629.29.30, e-mail: kdebruyn@vub.ac.be
Mevr. Irène Raadschelders (onderwijs)
Tel: 02/629.29.32, e-mail: idraadsc@info.vub.ac.be


Hydrologie en Waterbouwkunde (HYDR)

Locatie: gebouw T, 1e verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/HYDR

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Willy Bauwens
Tel: 02/629.30.38, e-mail: wbauwens@vub.ac.be
Secretariaat: Mevr. Hilde De Coninck
Tel: 02/629.30.21, e-mail: Hilde.De.Coninck@vub.ac.be

Industriële ingenieurswetenschappen (INDI)

Locatie: Campus Kaai, Nijverheidskaai 170, 1070 Anderlecht
Website : http://indi.vub.ac.be

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Mark Runacres
Tel: 02/559.15.24, e-mail: mark.runacres@vub.ac.be
Secretariaat: dhr. Maxime Frooninckx
Tel: 02/559.15.24, e-mail: maxime.frooninckx@vub.ac.be

Materialen en Chemie (MACH)

Locatie: gebouw G, 5e verdieping + 8e verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/MACH/
Website: http://www.vub.ac.be/SURF/
Website: http://www.vub.ac.be/FYSC/
Website: http://we.vub.ac.be/hnmr

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Bruno Van Mele
Tel: 02/629.32.76, e-mail: bvmele@vub.ac.be
Secretariaat:  Mevr. Carine Vaeremans
Tel: 02/629.32.55 en 02/629.32.83,
e-mail: Carine.Vaeremans@vub.ac.be

Toegepaste Mechanica (MECH)

Locatie: gebouw Z, 1e verdieping
Website: http://mech.vub.ac.be

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Patrick Guillaume
Tel: 02/629.35.66, e-mail: Patrick.Guillaume@vub.ac.be
Secretariaat: Mevr. Jenny D'haes
Tel: 02/629.28.06, e-mail: jdhaes@vub.ac.be
Mevr. Birgit Buys
Tel: 02/629.28.35, e-mail: Birgit.Buys@vub.ac.be

Mechanica van Materialen en Constructies (MEMC)

Locatie: gebouw K, 1e verdieping
Website: http://www.vub.ac.be/MEMC/

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Danny Van Hemelrijck
Tel: 02/629.29.29, e-mail: Danny.Van.Hemelrijck@vub.ac.be
Secretariaat: Mevr. Katja Bosman
Tel: 02/629.28.40, e-mail: Katja.Bosman@vub.ac.be

Toegepaste Natuurkunde en Fotonica (TONA)

Locatie : gebouw F, 9e verdieping
Website: http://www.tona.vub.ac.be/

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Hugo Thienpont
Tel: 02/629.35.69, e-mail: hthienpo@vub.ac.be
Secretariaat: Mevr. Nadia Cornand
Tel: 02/629.34.53, e-mail: ncornand@vub.ac.be

Wiskunde (WISK)

Locatie: gebouw G, 6e verdieping
Website: http://wwwtw.vub.ac.be/wisk

Vakgroepsvoorzitter: Prof. Stefaan Caenepeel
Tel: 02/629.29.08, e-mail: scaenepe@vub.ac.be