Industriële en maatschappelijke valorisatie

Valorisatie

Valorisatie van onderzoeksresultaten houdt in dat ontwikkelde kennis, resultaten van wetenschappelijk onderzoek en technologie van de universiteit ter beschikking worden gesteld van de samenleving, waaronder in de eerste plaats de industrie.

De Technology Transfer Interface (TTI), deel van het R&D departement, is hiervoor uw aanspreekpunt. Via deze Interface staat de Vrije Universiteit Brussel in voor het genereren van de zogenaamde deal flow: het opzoeken van economisch valoriseerbare onderzoeksresultaten en het begeleiden van de technologie transfer dossiers en spin-off projecten.

Als schakel tussen universiteit en industrie, begeleidt de Technology Transfer Interface (TTI) onderzoekers in alle fasen van hun samenwerking met de bedrijfswereld. U kan hier voor advies en begeleiding terecht in verband met:

Blader ook eens door de brochure Innovation, Technology & Knowledge Transfer at the Vrije Universiteit Brussel (1039 Kb)


Medewerkers Technology Transfer Interface

Afdelingshoofd Technology Transfer Interface
dr. Sonja Haesen
shaesen@vub.ac.be

Technology Transfer Officer - Valorisatie
dr. Hugo Loosvelt
Hugo.Loosvelt@vub.ac.be

Technology Transfer Officer/Spin-offs
Lic. Jeremy De Sy
jeremy.de.sy@vub.ac.be

Juridisch adviseur, contractonderzoek
Lic. Christian Daman
christian.daman@vub.ac.be

Juridisch adviseur, vennootschapsrecht
Lic. Kristel Mommaerts
Kristel.Mommaerts@vub.ac.be

Co÷rdinator communicatie en IOF-programma
Lic. Tanja Thijs
Tanja.Thijs@vub.ac.be

Communication & Events TTI (Vl) en CROSSTALKS
Lic. Sara Engelen
sara.engelen@vub.ac.be

Communication & Events TTI (Br)
Lic. Alena Aga
alenaga@vub.ac.be

Management Assistant
Lic. Tania Bauwens
Tania.Bauwens@vub.ac.be

Contractbeheerder
Mevr. Dorien Slock
Dorien.Slock@vub.ac.be

Consultants

Secretaris-generaal BI3 Fund (consultant)
Prof. Bruno De Vuyst

Operationeel Directeur CROSSTALKS (consultant)
Lic. Marleen Wynants
marleen.wynants@vub.ac.be

De Technology Transfer Interface werkt nauw samen met de incubator ICAB NV

Manager Incubatiecentrum ICAB
ir. Marnix Housen
icab@icab-brussel.be

 

Algemene contactinformatie Technology Transfer Interface
Vrije Universiteit Brussel
R&D department
Gebouw M, vierde verdieping
Pleinlaan 2
1050 Brussel
tel. (+32 2) 629.21.08 / 22 07
fax. (+32 2) 629.36.40
rd.interface@vub.ac.be

 

Terug naar boven

©2008 • Vrije Universiteit Brussel • Pleinlaan 2 • 1050 Elsene • Tel.: 02/629.21.11 • info@vub.ac.bedisclaimer